MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15385056
nr 1538 5056
Byrå
England. Bredd: 50 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 maj 2023
kl 18:28:03
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)